Korel Kubilay

Teknede kadın uğursuzluktur, diyenlere!

Birazda, bakim lazim.

21 Mayıs 2016

Teknede yaşıyorsak ölmedik.
Nasıl, Gina’nın bakıma, süse, püse ihtiyacı varsa; benim de var. Hatta en çok benim var. Bir yandan güneş, bir yandan rüzgar derken çabuk deforme olunuyor denizin üstünde. Hele benim gibi kuru bir cildiniz varsa, hele de yaş kırkı çoktan geçtiyse vay halinize! Tabii, teknede insan salıveriyor kendini. Her gece yatmadan önce kremler sürmek, bakımlar yapmak olmuyor valla. Her ne kadar dikkat etmeye calışsam da, kaytardığım zamanlar daha fazla. Bırakın bakım yapmayı haftada bir banyo yapabiliyoruz( bazen iki ) genelde. Hal böyle olunca da, detaylı krem sürme faslı da gerçekleşemiyor. Ama kadın bakım ürünleri artık o kadar gelişmiş ve kısa sürede ihtiyacınızı karşılıyor ki; arayı kapatabiliyorsunuz.
Geçenlerde, detaylı banyo dolabı temizliği sırasında harika bir şey buldum teknede. Almışım zamanında, sonra da unutmuşum. Göz çevresi için C vitaminli kolay bakım maskesi. Tam benlik. Hem vıcık vıcık krem de değil: yara bandı gibi. Tek hareketle göz çevresine yapıştırıveriyorsunuz. Bandın üstündeki jel kivam öyle güzel geliyor ki; serin serin. Hiç çıkartası gelmiyor insanin.

Bende böyle sürpriz bir deneyim yaşayınca paylaşmak istedim sizlerle. Olur da, kişisel bakım mağazalarında gözünüze çarparsa deneyin derim.
Markasını soracak olursanız, bilmiyorum.
Sponsorum mu? Hayır, değil.
Güzel mi? Güzel.
İşe yaradı mı? Evet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar